FRONTY AKRYLOWE AKRYL+

10 - KROTNIE TWARDSZA POWIERZCHNIA OD STANDARDOWYCH FRONTÓW AKRYLOWYCH !

 

Fronty meblowe z kolekcji AKRYL+ produkowane są z wysokopołyskowej płyty MDF SUPER POŁYSK pokrytej matą akrylową austriackiej firmy Senoplast. Jako jedyne na rynku mają kilkukrotnie zwiększoną wytrzymałość na zarysowania przy zachowaniu najwyższej jakości połysku.  Przy produkcji zachowany jest zatem szczególny rygor technologiczny, a każda powierzchnia frontu na wysoki połysk jest zabezpieczona do samego końca dodatkową folią ochronną, która jest usuwana po zakończeniu montażu mebli.

Wysoki połysk, podobnie jak szkło, jest materiałem bardzo uniwersalnym, który może mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w meblach kuchennych, ale również w meblach RTV pokojowych, łazienkowych, laboratoryjnych i aptecznych. Doskonale się sprawdza jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Głębia wysokiego połysku optycznie powiększa kuchnie.

Odbicie światła ma również wpływ na jasność w pomieszczeniu.

Do pielęgnacji wysokiego połysku firma poleca specjalne mleczko konserwujące. Jego stosowanie znacznie ułatwia konserwację powierzchni wysokopołyskowych, utwardza ich powierzchnię oraz ma duże znaczenie w zachowaniu ich czystości.